Ruční rotační provzdušňovač trávníku + prořezávač mechu

Cena450 Kč
Cena bez DPH371,88 Kč
EAN003
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 450 Kč
 

Popis: Ruční rotační provzdušňovač trávníku + prořezávač mechu

Základní a velmi důležitý úkon při údržbě trávníku je provzdušňování. Provzdušněním se totiž naruší neprodyšný povrch, který brání přístupu vzduchu, vody a živin. Trávník tak nabere sílu a zdravý vzhled.

Provzdušňování se provádí dle potřeby, doporučuje se však 2x až 3x do roka. Velmi důležité je provést provzdušnění na jaro, kdy je trávník po zimním období oslabený. Neméně důležitý je i podzim, kdy trávník připravujeme na zimu. Doporučujeme provzdušňovat po dešti nebo závlaze, kdy je trávník měkký.

K provzdušňování neboli vertikulaci slouží široká paleta nářadí, od ručních typů až po drahé motorové. Naše firma Vám nabízí ruční rotační provzdušňovač, ze kterého jednoduchým zablokováním rotačních nožů získáte ostré hrábě na prořezání a odstranění mechu.

Provzdušňovač je vhodný též pro přípravu terénu, kdy rozbíjí hroudy a vyrovná terén. Používá se i pro samotný výsev trávníku, kdy zapravuje osivo.

Pozor, kypřič je velmi ostrý. Hrozí poranění o ostré hroty. Při manipulaci dbejte zvýšené opatrnosti.

popis výrobku:

Výrobek je celokovový a určený na dřevěnou násadu průměr 25mm, která není součástí. Na hřídeli se otáčí 16 ostrých nožů tvaru pěticípé hvězdy. Nože jsou silné 1,5 mm a proto se lépe zapichnou do půdy.

šířka 36 cm

výška 30 cm

průměr hvězdice 8 cm

 

Jsme výrobci tohoto produktu.


Dotaz k produktu Ruční rotační provzdušňovač trávníku + prořezávač mechu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *